X
تبلیغات
رایتل

مرتبه
تاریخ : 1391/12/01

 سلام به اهالی محترم دانشگاه علوم پزشکی بجنورد...همه میدونیم دانشگامون خیلی نوپاست و هر وقت گله کردیم که چرا این دانشگاه حتی یه پله پیشرفت نداره هی گفتن فلانه و بودجه نداریم و...خلاصه این گوش در بود و اون یکی دروازه. تو این مدت هم به این نتیجه رسیدیم که همینیه که هست! البته من به نوبه خودم از این همه توجه و زحمات بی پایان مسئولین کمال قدر دانی و تشکر رو دارم و همینطور تقدیر میکنم از دانشجوهای عزیز و فعال عضو شده در گروههای مختلف که البته بعضیهاشون هم منتخب و نماینده سایر دانشجوهان.من هم واسه شرمنده کردن تمامی اشخاص مذکور این آپو گذاشتم باشد که مورد توجه واقع گردد!!!...

والسسسسسسسسسسلام!... 

بریم سراغ عکسها: 

 

فتح خرمشهر تا جایی که ما یادمونه ۳ خرداد بود.. آخه یکی نبود اینو برداره؟!

 

  

  

احتمالا این بالابر هم برای ارواح تعبیه شده شایدم ما چشم بصیرت نداریم طبقات بالا و پایین این دانشگاه عظیم الجثه رو ببینیم! 

 

                  

 

گویا بعد کلی مباحثه و مشورت بین عوامل دانشکده و برگزاری جلسات متعدد همه به این نتیجه رسیدن که معضل اصلی دانشکده فقط وفقط با جابجایی سرویس بهداشتی خواهران و برادران قابل حل است!                                 

   

 

    

 

درب منتهی به بهشت! که البته بعدها شاهد کاربردهای وسیع درب هایی از این قبیل خواهیم بود.فعلا که نفهمیدیم اون طرفش قراره چه اتفاقی بیفته!   

   

                   

زمستان هم به آخر رسید ولی هنوز هم رد پای پاییز پابرجاست!... 

  

  

مانده ایم چگونه از این همه فعالیت بی وقفه و زحمات بی دریغ شورای صنفی قدر دانی نماییم! البته با این همه به روز بودن! 

                              

  

و همینطور فعالیت های کثیر بسیج دانشجویی! 

                          

این هم نمایی زیبا از دریاچه های رو به زوال دانشکده علوم پزشکی بجنورد که البته یکی از جاذبه های جهانگردی این ناحیه وجود چهارپایانی از قبیل سگ در انواع سایز و رنگ نژاد می باشد!

 

          

 

 بدون شرح!...

 

 
طبقه بندی:
ارسال توسط سرو
مرتبه
تاریخ : 1391/11/17

آقایان درسن14تا17سال مانند کشور کره شمالی هستند که قدرتی ندارند ولی ادعای قدرت و سرکشی می کنند.

در سن18 تا 19سالگى،مثل هندوستان هستندکه برای زندگی کردن 4 راه پیش روی خود می بینند. یاکنکور یا سربازی، به عبارت بهتر (آشخوری) یابیشتر مواقع عاشق میشن و تا صبح واسه عشقشون شعر میگن و یاپایان زندگی و مرگ.

در سن 20تا27سالگى، مانندکاناداهستندکه بسیارخون گرم ومهربان اوج جوانی،زیباودلربا، برای هردختری خیلی زودویزای پذیرش صادرمی کنند.دراین دوران درتمام مدت ازطرف جنس مخالف زیرنظرهستن وبرایشان دامهای زیادی گسترانده شده است.

بین سن27تا32سالگى،مانندترکیه هستندکه بدین معناکه دردام گرفتارشده اندوفقط به حرف رئیس بزرگ که همان خانومشان باشدگوش می دهند.پرازعشق.

درسن32تا40سالگى،مثل ژاپن هستندکه کاملا"کاری شده اند.آینده روشن رادرفعالیت شبانه روزی می بینند.

بین40تا50سالگى،مانندروسیه هستندکه بسیارپهناور،آرام وبسیارقدرتمنددرجامعه وبه عنوان راهنماوحلال مشکلات.

درسن50تا65سالگى،مانندکشورهای تازه استقلال یافته شوروی سابق هستندکه بایک گذشته درخشان وبدون آینده.

بعداز65سالگى،شبیه عربستان هستندکه همگان فقط به خاطرمال وثروت به آنهااحترام می گذارند.
طبقه بندی:
ارسال توسط سپیده
مرتبه
تاریخ : 1391/11/08

چهارشنبه بود. و دوباره دو امتحان دیگر در یک روز...گویا این یک هفته پر استرس(همان هفته مشهوری که هر روز امتحان داشتیم!) قصد سپری شدن نداشت! سر جلسه حضور به هم رساندیم. آن روز قصد نمودیم جای خود را برخلاف شماره تعیین شده از سوی اموزش تعویض بنماییم تا مگر از امدادهای دوستان بهره ای نصیبمان گردد. جای گیری در سنگر طراحی شده بدین گونه بود که: یکی از دوستان در سمت چپ و دونفر دیگر در سمت راست و یک نفر در جلو، بنده را پوشش میداد و البته بنده هم بالعکس!...ادامه مطلب...
طبقه بندی:
ارسال توسط سرو
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ